O kancelarii prawnej

Poznaj wartości, którymi kierujemy się na co dzień
O kancelarii prawnej LexForm

Misja i wartości

Dziękuję Tobie za obecność na stronie internetowej naszej Kancelarii. Oznacza to, że możesz być zainteresowany pomocą prawną w Twojej sprawie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi prawnej, zarówno dla przedsiębiorstwa, organizacji, jak i Klienta indywidualnego. Gwarantujemy Tobie pełną poufność, zrozumienie i rzetelne podejście do sprawy.

Cieszę się, że do nas trafiłeś. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

Podpis Marcin Majchrzak

Właściciel Grupy LexForm

Zaufanie Kancelarii prawnej LexForm

Zaufanie

Docieramy i analizujemy wszystkie szczegóły sprawy. Cyklicznie kontaktujemy się z Klientem, aby wiedział, jak pracujemy na jego korzyść. Pracujemy na zaufanie.

Poufność w Kancelarii prawnej LexForm

Poufność

Wszelkie okoliczności, których dowiadujemy się w ramach obsługi prawnej, Kancelaria prawna zostawia dla siebie. W naszych rękach Twoje dane są bezpieczne!

Bezpieczeństwo w Kancelarii prawnej LexForm

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dzięki dedykowanym procedurom obsługi Klienta, zapewniamy poczucie pewności oraz gwarancję rzetelności.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób możecie mi pomóc?

Prawnicy Kancelarii są w stanie pomóc Tobie w każdym problemie, który związany jest z prawem. Poszczególne obszary prawne, w których się specjalizujemy, znajdują się pod adresem. Jeśli nie znalazłeś tam potrzebnych informacji – nie martw się! Możemy Tobie pomóc kompleksowo – współpracujemy bowiem także z innymi kancelariami, które zapewniają praktykę w każdej gałęzi prawnej.

Jak dokładnie wygląda pomoc prawna?

Pomoc prawna świadczona jest za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji. Wśród nich wyróżnić można umówienie się na spotkanie w siedzibie Kancelarii lub w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu, rozmowę telefoniczną lub korespondencję e-mailową. Dostosujemy się do Ciebie!

Jak wygląda płatność za usługi prawne?

Płatność za pomoc prawną odbywa się zależnie od rodzaju sprawy i czynności, które prawnik naszej Kancelarii musi dla Ciebie wykonać. Co do zasady, wyróżniamy 3 różne modele płatności honorarium – jednorazową opłatę (która najczęściej występuje przy konkretnych, pojedynczych zleceniach, jak np. udzielenie porady prawnej czy obsługa całej sprawy w postępowaniu sądowym), stawkę godzinową lub model mieszany związany z tzw. success fee, czyli opłatą zależną od wygranej dla Ciebie sprawy. Jeśli zgłosisz taką chęć i gdy pozwala na to charakter Twojego problemu, pomoc prawna może także odbyć się za wynagrodzeniem ratalnym!

Od czego zależy wysokość wynagrodzenia?

Wysokość wynagrodzenia za udzieloną pomoc prawną zależy indywidualnie od każdej sprawy. W większości przypadków wycena następuje po bezpłatnej analizie wszystkich szczegółów, które dotyczą Twojego problemu. Nie musisz jednak się obawiać – gwarantujemy konkurencyjne stawki, równocześnie podchodząc rzetelnie do wykonywanych dla Ciebie czynności. Jednego możesz być pewien – nasze honorarium poznasz już na samym początku, bez żadnych ukrytych kosztów!

Jak długo potrwa moja sprawa?

Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Wychodzimy z założenia, że Twoja sprawa jest jednocześnie naszą sprawą – i tak też działamy. Dotychczas zdobyta przez nas wiedza i doświadczenie pozwala ocenić już na początku rozwiązywania Twojego problemu prawnego, jak długo orientacyjnie będzie trwała pomoc prawna (np. postępowanie sądowe lub administracyjne). Współpracujemy z najlepszymi prawnikami, dlatego po analizie wszystkich szczegółów sprawy, przekażemy rzetelną informację o jej potencjalnym zakończeniu!

Kto będzie zajmował się moją sprawą?

Pomoc prawna będzie świadczona wyłącznie przez wykwalifikowanych prawników, najlepszych specjalistów w swoich obszarach. W naszej Kancelarii unikamy koncentrowania się na wszystkich gałęziach prawa przez jedną osobę – to właśnie dlatego możesz mieć pewność, że Twój problem prawny będzie rozwiązany przez osobę o najwyższych kompetencjach. Po wstępnej analizie zgromadzonych materiałów, zostanie Tobie przydzielony indywidualny zespół.

Czy będę mógł sprawdzić, co dokładnie zrobiono w mojej sprawie?

Jak najbardziej. Prócz cyklicznego kontaktu z naszymi Klientami, zapewniamy Tobie dostęp do specjalnego Panelu Klienta, w którym możesz sprawdzić opis wszystkich wykonanych dla Ciebie działań w ramach pomocy prawnej, a także do nich się odnieść. Dzięki temu masz gwarancję transparentności i jakości. , W pełni oddamy się Twojej sprawie!

Czy Kancelaria zajmuje się też sprawami, które nie są opisane na stronie internetowej?

Tak. Współpracujemy również z innymi kancelariami, które specjalizują się w innych obszarach prawa. Nie zostawiamy naszych Klientów na lodzie! Już na samym wstępie zapewniamy dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej.

W jaki sposób mogę się skontaktować z Wami?

Możesz to uczynić korzystając z danych kontaktowych widocznych na stronie internetowej, w tym ogólnego adresu e-mail lub numeru telefonicznego. Ponadto, umożliwiamy również wysłanie wiadomości bezpośrednio z formularza kontaktowego.

Szukasz profesjonalnej kancelarii prawnej?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nie zapomnij o bezpłatnych wiadomościach prawnych!